AgriTrader logo
  • Abonnementen
  • Adverteren
  • Nieuws & events
  • Over ons
  • Service & contact
Naar de webshop
  • Abonnementen
  • Adverteren
  • Nieuws & events
  • Over ons
  • Service & contact
Naar de webshop

Als je vragen hebt over abonneren, adverteren of iets anders, dan hebben wij de antwoorden. Neem gerust contact op, we staan voor je klaar.

Naar contactpagina
  • Adverteren
    • Alles over adverteren
    • Adverteren magazine
    • Adverteren online
    • Bannering
  • Abonnementen
    • Nieuws & Events
      • Over ons
        • Service & contact
          • Testjaarboek
            • Tuin & Park Plusmagazine

              Bestel nu onze nieuwe geurhanger!

              Naar onze webshop

              Volg ons op onze socials!

              • Privacy verklaring
              • Voorwaarden
              • Vacatures
              • Deadline schema 2025

              Nieuws

              BTN de Haas viert 100 jaar agrarisch ondernemerschap

              Op woensdag 25 juni 2025 bestaat BTN de Haas precies honderd jaar. Wat in 1925 begon als handel in hoefijzers en bietenmolens in de binnenstad van Groningen, is uitgegroeid tot een van de grootste agrarische groothandels van Nederland. Vandaag de dag is het bedrijf een gewaardeerde kennis- en productpartner voor boeren in heel Nederland en Vlaanderen.

              “De connectie met de agrarische wereld en het meebewegen daarin, dát is de rode draad in honderd jaar BTN de Haas. Dat vraagt ondernemerschap en vakmanschap.”

              Kees FreijeAlgemeen Directeur

              “We willen naast de agrariër staan en hem of haar helpen bij het maken van de juiste keuzes. Als verlengstuk van de boer.”

              Kees FreijeAlgemeen DIrecteur

              Het assortiment telt ruim tienduizend artikelen. Klanten kunnen terecht in de fysieke winkel in Groningen, telefonisch, via de webshop of op het erf. Met een gespecialiseerd kennisteam en een team van medewerkers met agrarische achtergrond wordt advies op maat geboden, waar en wanneer de klant dat wil.

              BTN de Haas begon ooit aan de Idastraat in Groningen onder leiding van oprichter Jan de Haas. Later drukte diens zoon Jan junior als markante ondernemer zijn stempel op het bedrijf. Inmiddels is het bedrijf gevestigd aan de Osloweg in Groningen en maakt het deel uit van het Franse familiebedrijf Vital Concept. Die samenwerking biedt BTN de Haas toegang tot extra kennis, een praktijkboerderij en een eigen productiefaciliteit.

              De omzet is de afgelopen jaren sterk gestegen. Voor 2025 verwacht de directie een groei naar 16,4 miljoen euro, met klanten verspreid over Nederland en een groeiend aantal afnemers in Vlaanderen. De honderdste verjaardag wordt op 25 juni intern gevierd met het team. Later volgen feestelijke acties voor klanten en leveranciers. BTN de Haas heeft daarnaast het predicaat Hofleverancier aangevraagd als eerbetoon aan een eeuw ondernemerschap in de agrarische sector.

              BTN de Haas viert 100 jaar agrarisch ondernemerschap

              Op woensdag 25 juni 2025 bestaat BTN de Haas precies honderd jaar. Wat in 1925 begon als handel in hoefijzers en bietenmolens in de binnenstad van Groningen, is uitgegroeid tot een van de grootste agrarische groothandels van Nederland. Vandaag de dag is het bedrijf een gewaardeerde kennis- en productpartner voor boeren in heel Nederland en Vlaanderen.

              Sinds 2021 wordt BTN de Haas geleid door algemeen directeur Kees Freije (42) en financieel directeur Bram Stuive (36). Beiden hebben hun wortels in de organisatie en hebben de afgelopen jaren stevig ingezet op modernisering en klantgerichtheid. De koerswijziging kreeg in 2024 zichtbaar vorm met een nieuwe huisstijl, een aangescherpte merkpositionering en de slogan 'Bron voor goed boeren'.

              Misschien ook interessant?

              17 juni 2025

              Nieuws

              Binnen bij Merlo: waar techniek en mensen samen het verschil maken

              Merlo is geen merk dat zomaar machines maakt – het is een familiebedrijf met hart voor techniek én mensen. In deze blog nemen we je mee naar de fabriek in het Italiaanse Cuneo, waar alles onder één dak gebeurt. Van het snijden van staal tot het poedercoaten en het assembleren van besturing: elke stap gebeurt zorgvuldig en doordacht. We spraken medewerkers die al tientallen jaren in dienst zijn, zagen hoe onderdelen als cilinders en joysticks intern worden gebouwd, en merkten hoe groot de betrokkenheid op de werkvloer is. Ook kom je meer te weten over hoe Merlo via De Lille en lokale dealers in de Benelux altijd dichtbij blijft – ook als het bedrijf wereldwijd groeit.

              26 januari 2025

              Nieuws

              Gierschip met dikke sloffen Ploeger AT5105 LNMS

              Ja, er is weliswaar een nauw verband met de TerraGator, maar deze zelfrijdende giertank op vijf wielen is het nieuwe mest-vlaggenschip van Ploeger. We konden tijdens een test een beeld krijgen van zowel het enorme onderstel als de rest van het hele systeem.

              15 juni 2025

              Nieuws

              Claas Xerion 12.650 Terra Trac - Een legende groeit door

              We wisten al een tijdje dat Claas een nieuwe Xerion in de pijplijn had zitten. Dat het zo’n sterke gigant zou worden, hadden we echter niet verwacht. Als éen van de eerste vakbladen konden we rijden met de eerste productiemachine van de sterkste Xerion, de 12.650 Terra Trac.

              Meer nieuws en events